خانه دانلود خبرنامه سفارش سایت درباره ما ارتباط با ما حمایت از ما تبلیغات

شروع آموزش گام به گام ASP.NET MVC 5

مقدمه آموزش گام به گام ASP.NET MVC 5

چهار چوب کاری ASP.NET MVC یک برنامه اپن سورس (Open Source) است که توسط مایکروسافت ارائه شده است.
ASP.NET MVC یک چهارچوب کاری جهت توسعه سایت ها و برنامه های تحت وب بوده که قابلیت ها و امکانات مدل طراحی MVC یا Model View Controller (که به روزترین ایده و تکنیک جهت پیاده سازی نرم افزار و برنامه نویسی است) را با قابلیت های محبوب و پرکاربرد پلتفرم ASP.NET ترکیب کرده است.
در این بخش آموزشی، قصد داریم تا تصویر کاملی از چهارچوب کاری MVC را نشان داده و نحوه ساخت برنامه و سایت های تحت وب را به وسیله این ابزار، آموزش دهیم.
مقدمه آموزش گام به گام ASP.NET MVC 5
مهم ترین ویژگی ASP.Net MVC

چهارچوب کاری ASP.NET MVC یک ابزار توسعه سایت ها و برنامه های تحت وب بوده که قابلیت ها و امکانات مدل طراحی MVC یا Model View Controller را با قابلیت های محبوب و پرکاربرد پلتفرم ASP.NET ترکیب کرده است.


این آموزش برای چه کسانی مناسب است؟

این آموزش برای افرادی که تمایل به ساخت و توسعه برنامه های مبتنی بر کلاس و شی گرایی با استفاده از چهارچوب کاری ASP.NET MVC دارند، طراحی شده است.
این بخش آموزشی، یک راهکار مرحله به مرحله به همراه مثال و کدهای عملی جهت آموزش مفاهیم بنیادی MVC و به کار بردن آن ها در طراحی سایت های ASP.NET را ارائه می دهد.
در پایان این آموزش درک بهتری از ساخت برنامه های تحت ویندوز خواهید داشت. هنچنین قادر خواهید بود برنامه ها و وب سایت های ASP.NET MVC را با کمک زبان شی گرا C#، پیاده نمایید.

پیش نیازهای آموزش این بخش چیست؟

برای استفاده حداکثری از این دوره آموزشی، بایستی با نحوه برنامه نویسی وب و تکنولوژی های HTML , CSS و بوت استرپ آشنایی داشته و همچنین اصول کلی زبان C# را نیز بلد باشید.
© Copyright 2007 - 2021 Developer 1 ®
Designed & Owned By Mehrdad Fattahi
Pishgaman Toseye Web Company
استفاده از مطالب سايت با ذکر آدرس کامل و نام سايت بلامانع است .
این سایت در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است .