ارسال و انتشار مقالات کاربران سایت

ارسال مقالات و مطالب :

با سلام به دوستان و بازديد کنندگان عزيز
در اين بخش قصد داريم تا مقالات ، پژوهش ها ، مطالب تاليفی و يا ترجمه ای بازديد کنندگان و علاقه مندان به دنيای کامپيوتر ، برنامه نويسی ، وب و اينترنت را به نام خودشان در سايت منتشر کرده تا ديگران نيز بتوانند از آنها استفاده کنند .
دوستان عزيز چنانچه دارای مقاله و يا مطلب علمی در زمينه کامپيوتر ، برنامه نويسی ، طراحی وب و يا دنيای اينترنت هستند ، می توانند آنها را با رعايت نکات زير به آدرس مقالات سايت DeveloperStudio.ir ارسال کنند ، تا پس از آماده سازی به نام خودتان در سايت منتشر شود .
نکته مهم : توجه شود که نکات زير را در ارائه مقالات و مطالب رعايت فرماييد . بديهی است مقالات و مطالبی که با موارد زير همخوانی نداشته باشد ، منتشر نخواهد شد :

  1. چنانچه در تهيه مقاله و مطلب خود از منبع يا منابعی خاصی همچون کتاب ، مجله ، روزنامه و يا وب سايت استفاده کرده ايد ، حتما نام و مشخصات کامل منبع را به همراه مقاله ارسال کنيد ، تا در صفحه مربوط به آن قرار بگیرد .
  2. مشخصات کامل خود را نيز به همراه مقاله ارسال کرده و در صورت تمايل می توانيد آدرس وب سايت ، وبلاگ ، ايميل و يا ID مسنجر خود را نيز بفرستيد ، تا ديگران بتوانند در صورت نياز با شما تماس حاصل کنند .
  3. به علت محدوديت نسبی فضای هاستينگ سايت ، سعی شود تا حد امکان از تصاوير و يا فايل های حجيم در مقاله و مطلب خود کمتر استفاده شود و چنانچه ضميمه های مقاله بر روی يک فضای هاستينگ مجازی قرار دارند ، آدرس آنها را نيز به صورت کامل ارسال کنيد ، تا در صفحه مربوطه قرار بگيرند .

همچنين می توانيد نظرات و پيشنهادات خود را از طريق صفحه ارتباط با ما با ما در میان بگذاريد .
آدرس پست الکترونيک مربوط به بخش ارسال مقالات به شرح زير است :

Articles Developerstudio.ir


Developer Studio Network