• نام مقاله : معرفی سایت پرشین استت - سرویس آمارگیری بازدید از سایت ها
 • موضوع مقاله : معرفی ابزارها و سایت های مفید وب
 • نويسنده / ارسال کننده مقاله : Developer Stuido
 • تاريخ ارسال مقاله : 09 / 12 / 1390
 • نوع مقاله : تالیفی
 • آدرس : www.persianstat.com


معرفی سایت ها و ابزارهای مفید وب

معرفی سایت پرشین استت - سرویس آمارگیری بازدید از سایت ها


معرفی سایت پرشین استت - سرویس آمارگیری بازدید از سایت ها

سایت پرشین استت به آدرس www.persianstat.com ، یکی از بهترین سایت های فارسی در زمینه آمارگیری بازدید از سایت ها و وبلاگ هاست .
توسط امکاناتی که این سایت در اختیار شما قرار می دهد ، می توانید آمار دقیق بازدید کنندگان از سایت یا وبلاگ خود را داشته باشید .

استفاده از این سایت بسیار ساده و در عین حال رایگان است . کافی است به صفحه اصلی سایت رفته و ثبت نام نمایید . سپس مشخصات کلی خود از جمله آدرس سایت یا وبلاگ تان را اعلام کرده و در سایت مذکور یک اکانت رایگان دریافت نمایید .
شما می توانید بیش از یک سایت یا وبلاگ را در لیست Stat های خود معرفی نمایید . برای هر سایت یا وبلاگ یک کد javascript دریافت می کنید ، که بایستی آن کد را در تمام صفحات وب سایت خود قرار دهید .
سپس این کد اقدام به شمارش آمار بازدید کرده و آن را به سایت ارسال می کند . در کنترل پنل خود در سایت می توانید آمار روزانه ، آخرین بازدید کنندگان ، طریقه ورود آنها و ... را مشاهده نمایید .

سایر امکانات سایت پرشین استت :

این سایت امکانات زیر را در اختیار شما مدیر سایت یا وبلاگ قرار می دهد :

 1. گزارش بازدید های روزانه : در این قسمت می توانید میزان بازدید روزانه از سایت خود را مشاهده نمایید . همچنین توسط نمودارهای مختلف میزان بازدید در ساعات مختلف روز و یا روزهای هفته را به شما نمایش می دهد .
 2. گزارش از موقعیت جغرافیایی بازدیدکنندگان : در این بخش از سایت می توانید آماری کلی از موقعیت جغرافیایی بازدید کنندگان از سایت خود را مشاهده نمایید . در این قسمت توسط یک سری نمودار و همچنین استفاده از نقشه جهان ، آمار دقیق بازدیدکنندگان از کشورهای مختلف به شما نمایش داده می شود .
 3. گزارش از تکنولوژیهای استفاده شده : در این بخش از سایت می توانید مشاهده نمایید بازدید کنندگان سایت شما در هنگام مراجعه به سایت از چه نوع سیستم عامل ، مرورگر ، ابعاد صفحه و ... استفاده نموده اند . این آمار همگی در قالب نمودارهای مختلف به شما نمایش داده می شوند .
 4. گزارش از صفحات لینک داده شده : در این بخش از سایت می توانید دریابید چه سایت ها و یا وبلاگ های به شما لینک داده اند و بازدید کنندگان برای آمدن به سایت شما از کدام لینک ها بیشتر استفاده کرده اند .
 5. نحوه ورود بازدیدکنندگان : در این بخش از سایت می توانید دریابید بازدیدکنندگان سایت شما برای آمدن به سایت بیشتر از چه استفاده کرده اند . این منابع عبارتند از :
  1. موتورهای جستجو
  2. به صورت مستقیم
  3. به واسطه لینک سایت شما در سایر سایت ها
  این آمار همگی در قالب نمودار و به صورت درصدی به شما ارائه می شود .
 6. آخرین بازدیدکنندگان : در این صفحه فهرستی از 20 بازدید کننده آخر از سایت یا وبلاگتان به همراه مرجعی که آنها را به سایتتان فرستاده است ، نمایش داده می شود . در این بخش IP بازدید کنندگان نیز نمایش داده شده است .

تصویری از سایت پرشین استت