مقدمه آموزش اکسل office Excel 2007

مقدمه آموزش excel 2007 :

در بخش آموزش اکسل 2007 ، که به صورت تماما تصویری می باشد ، قصد داریم تا کار با نرم افزار excel 2007 را به شما آموزش دهیم .
همانطور که با این نرم افزار آشنا هستید ، excel از مجموعه برنامه های بسته نرم افزاری office ، بی شک محبوب ترین و گسترده ترین برنامه صفحه گسترده در دنیاست . با استفاده از این برنامه می توانید اطلاعات خود را دسته بندی و ویرایش کنید . نمودارهای گرافیکی و محاسبات ریاضی را بر روی آنها انجام دهید . نرم افزار excel با فرم های خود که sheet نامیده می شوند ، امکانات بی نظیری برای مدیریت اطلاعات به شما داده و به وسیله آن می توانید حتی کارنامه درسی بسازید یا یک برنامه کوچک انبارداری ایجاد نمایید .

در این بخش آموزشی ، سعی شده تا کاربردی ترین مطالب excel 2007 را پوشش داده باشیم .  با مطالعه ویدوهای قرار داده شده ، می توانید اطلاعات خود را درباره این نرم افزار و زوایای پنهان آن تا حد زیادی کامل نمایید .

در هر بخش آموزشی ، ابتدا به تشریح مطالب اراثه شده در  ویدو آن بخش پرداخته و سپس لینک دانلود مستقیم آن قرار داده شده است .


منبع مطالب آموزشی :

مطالب و ویدیوهای این بخش با همکاری و مساعدت آقای مهدی زنهاری ، مدرس نمونه کامپیوتر و طراحی وب ، منتشر شده است . آدرس وب سایت مرجع ایشان به شرح زیر است :

www.mehdizenhari.com


درس اول : مقدمه و آشنایی با نرم افزار Excel 2007

در درس اول ، از مجموعه آموزش تصویری excel 2007 ، به معرفی مقدماتی نرم افزار اکسل 2007 ، تشریح محیط کلی برنامه و کلید های میانبر اصلی در آن پرداخته ایم .
با دانلود و مشاهده ویدو شماره 1 شما با کلیات نرم افزار excel 2007 آشنا خواهید شد .

دانلود ویدیو شماره 1 - معرفی نرم افزار اکسل 2007

حجم تقریبی : 9.3 مگا بایت

منبع : www.mehdizenhari.com