خانه دانلود خبرنامه سفارش سایت درباره ما ارتباط با ما حمایت از ما تبلیغات

درس 1 : مقدمه آموزش بهینه سازی سایت سئو SEO

آموزش مفهوم SEO یا بهینه سازی سایت جهت موتورهای جستجو

بهینه سازی سایت جهت موتورهای جستجو یا Search Engine Optimization که در اختصار SEO نامیده می شود، شامل مجموعه کارهایی است که به وسیله آن می توان کلیه صفحات وب یک سایت را برای خواندن و درک بهتر توسط موتورهای جستجو، بهینه کرد. در نتیجه انجام عمل SEO، محتویات و مطالب سایت ما در رده های بالاتر و بهتری در نتایج جستجوی موتورهایی مثل گوگل نمایش داده خواهند شد.
در این بخش قصد داریم تا مهم ترین و کاربردی ترین تکنیک های بهینه سازی موتور جستجو یا SEO را به شما آموزش دهیم. تا بتوانید صفحات وب سایت خود را مختلف جستجو از جمله google، yahoo و bing نمایش دهید.
راهنمایی : این آموزش برای چه کسانی مناسب است؟

این مجموعه آموزش SEO برای افراد مبتدی و تازه کار تدارک دیده شده تا تکنیک های اصلی و مهم SEO و در عین حال تاثیرگذارترین آن ها را یاد بگیرد.


توجه : پیش نیازهای مطالعه آموزش SEO چیست؟

برای درک بهتر مطالب بخش آموزش SEO، شما بایستی درک کلی از اینترنت و زبان های اصلی طراحی صفحات وب مثل HTML ، HTML5 و CSS را داشته باشید. در صورت نیاز برای دریافت اطلاعات بیشتر، می توانید به هریک از بخش های آموزش HTML4، آموزش HTML5 و آموزش CSS در سایت Developer1 بروید. اگر هم قبلا مطالب آموزشی فوق را خوانده و طراحی سایت انجام داده اید، به سادگی می توانید مطالب آموزش SEO را فرا بگیرید.

© Copyright 2007 - 2021 Developer 1 ®
Designed & Owned By Mehrdad Fattahi
Pishgaman Toseye Web Company
استفاده از مطالب سايت با ذکر آدرس کامل و نام سايت بلامانع است .
این سایت در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است .