مقدمه آموزش office Access 2007

مقدمه آموزش access 2007 :

در بخش آموزش اکسسز 2007 ، که به صورت تماما تصویری می باشد ، قصد داریم تا کار با نرم افزار access 2007 را به شما آموزش دهیم .
همانطور که با این نرم افزار آشنا هستید ، access از مجموعه برنامه های بسته نرم افزاری office ، یک نرم افزار ساده برای کار با پایگاه داده است. با استفاده از این برنامه  می توانید پایگاه داده ساده تا حرفه ای را ایجاد کرده و به راحتی اطلاعات خود را مدیریت و استفاده نمایید .

در این بخش آموزشی ، سعی شده تا کاربردی ترین مطالب access 2007 را پوشش داده باشیم .  با مطالعه ویدوهای قرار داده شده ، می توانید اطلاعات خود را درباره این نرم افزار و زوایای پنهان آن تا حد زیادی کامل نمایید .

در هر بخش آموزشی ، ابتدا به تشریح مطالب اراثه شده در  ویدو آن بخش پرداخته و سپس لینک دانلود مستقیم آن قرار داده شده است .


منبع مطالب آموزشی :

مطالب و ویدیوهای این بخش با همکاری و مساعدت آقای مهدی زنهاری ، مدرس نمونه کامپیوتر و طراحی وب ، منتشر شده است . آدرس وب سایت مرجع ایشان به شرح زیر است :

www.mehdizenhari.com


درس اول : مقدمه و آشنایی با نرم افزار Access 2007

آموزش تعریف و ساخت فیلد و جدول در اکسس

در درس اول ، از مجموعه آموزش تصویری access 2007 ، به معرفی مقدماتی نرم افزار اکسسز 2007 ، تشریح محیط کلی برنامه و کلید های میانبر اصلی در آن پرداخته ایم .
با دانلود و مشاهده ویدو شماره 1 شما با کلیات نرم افزار aceess 2007 آشنا خواهید شد .

همچنین در این ویدیو با نحوه ساخت و تعریف فیلد و جدول آشنا می شوید .

دانلود ویدیو شماره 1 - معرفی نرم افزار Access 2007

حجم تقریبی : 12.3 مگا بایت

منبع : www.mehdizenhari.com