مقدمه آموزش نرم افزار طراحی بنر Swish Max

مقدمه آموزش Swish Max :

در بخش آموزش Swish Max ، که به صورت تماما تصویری می باشد ، قصد داریم تا کار با نرم افزار Swish Max را به شما آموزش دهیم .

این برنامه یکی از بهترین و حرفه ای ترین و در عین حال ساده ترین برنامه برای ساخت کلیپهای فلش و تبليغات اينترنتي ميباشد. امروزه جايگاه كليپهاي فلاش و بنر هاي تبليغاتي جاي خود را در اينترنت باز كرده است ساخت آسان و گذاشتن كلمات و تصاوير با افكتهاي خيره كننده يكي از كارهاي اين نرم افزار قدرتمند ميباشد. با استفاده از این برنامه می توانید در کلیپهای خود از متن، عکس، صدا و تصویر و .. به راحتی بهره ببرید. می توانید از آن برای ساخت دکمه های فلش و دیگر جلوه های فلش برای به کار گیری در سایت و وبلاگ خود استفاده کنید و … نرم افزار SWiSH Max مجهز به 380 افكت زيبا و جديد براي گذاردن بر روي متون و تصاوير ميباشد كه قدرت شما را در خلق اثر چندين برابر مي نمايد. مجهز بودن به بخش برنامه نويسي مانند جاوا، ساخت خودكار اشكال ساده , توانايي قدرتمند Import و Export نمودن فايلهاي SWF و همچنين توانايي بسيار جالب در كاهش فايلهاي فلش به كمترين مقدار نيز گوشه اي از ويژگي هاي اين نرم افزار قدرتمند و محبوب مي باشد.

در هر بخش آموزشی ، ابتدا به تشریح مطالب اراثه شده در  ویدو آن بخش پرداخته و سپس لینک دانلود مستقیم آن قرار داده شده است .


مقدمه و آشنایی با نرم افزار Swish Max

در درس اول ، از مجموعه آموزش تصویری Swish ، به معرفی مقدماتی نرم افزار  Swish و شروع کار با آن پرداخته ایم .

دانلود ویدیو نصب نرم افزار Swish

حجم تقریبی : 3 مگا بایت

دانلود ویدیو شروع کار با نرم افزار Swish

حجم تقریبی : 9 مگا بایت

منبع : www.mehdizenhari.com