حمایت از سایت Developer1.ir

سیاست کلی :

از ابتدای آغاز به کار سایت Developer1.ir ، این سایت همواره مطالب آموزشی و امکانات خود را به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران محترم قرار داده است و بر خلاف سایر سایت های مشابه که برای استفاده از مطالب ، کاربر را ملزم می نمایند در سایت ثبت نام کند ، برای سهولت در استفاده از مطالب ، از اجبار کاربر به ثبت نام یا مشاهده تبلیغات اجباری و صفحه های pop up اجتناب نموده است .
همچنین در انتخاب تبلیغات برای نمایش در سایت ، دقت کافی را مبذول داشته ایم تا تبلیغات با محتوا و مرتبط با رویکرد سایت را نمایش داده و از نمایش سایر تبلیغات بی محتوا اجتناب شده است .

حمایت از ما :

لذا سایت Developer1.ir ، برای تامین هزینه های سالیانه هاست و دامین سایت و توسعه مطالب آموزشی خود ، برای اینکه این سایت را به یک سایت مرجع در زمینه آموزش کامپیوتر ، تبدیل نماید ، به کمک های معنوی و مادی شما کاربران محترم نیازمند است .
از کاربرانی که در زمینه های زیر مایلند به ما کمک نمایند ، دعوت به همکاری می شود :

  1. دادن لینک به سایت : از کاربرانی که دارای سایت یا وبلاگ می باشند ، دعوت می شود تا برای حمایت از سایت و افزایش رنکینگ آن ، با دادن لینک تحت عنوان " استودیوی آموزش برنامه نویسی و طراحی وب " به سایت ، از آن حمایت نمایند .
  2. کمک های مالی :  عزیزانی که تمایل دارند تا با ارسال کمک های نقدی ، به رونق و توسعه سایت کمک نمایند ، می توانند مبالغ مورد نظر خود را از طریق فرم زیر ارسال فرمایند .
  3. دانلود کتاب ها و برنامه های آموزشی سایت : با دانلود کتاب ها و برنامه های سایت ، به پیشرفت و توسعه Developer1 کمک نمایید . لیست کتاب ها و برنامه های آموزشی

یکسال دیگر ، کم یا خوب ، زیاد یا کم ، با شما بودیم ، برای ادامه کار سایت در سال جدید نیز مثل همیشه از Developer1 حمایت کنید ...