خانه دانلود خبرنامه سفارش سایت درباره ما ارتباط با ما حمایت از ما تبلیغات

برنامه اینستاگرام چیست و چه کاربردی دارد؟

برنامه اینستاگرام Instagram چیست و چه کاربردی دارد؟

اینستاگرام Instagram یک برنامه (App) محبوب جهت به اشتراگ گذاری عکس یا ویدیو در تلفن های هوشمند است.
در مقایسه با سایر شبکه های اجتماعی، کارکردن با اینستاگرام بسیار ساده است. این برنامه به صورت اختصاصی بر روی به اشتراک گذاری تصاویر و ویدیو با دوستان شما، متمرکز شده است.

چرا باید از اینستاگرام استفاده کنیم؟

در این مقطع، شما ممکن است فکر کنید : چرا من برای به اشتراک گذاشتن عکس ها به یک برنامه جدا نیاز دارم؟ آیا نمی توانم آن ها را مثلا فقط بر روی فیسبوک یا شبکه های اجتماعی دیگر، منتشر کنم؟
یکی از دلایل اصلی محبوبیت اینستاگرام، سادگی استفاده از آن است. به جای تمرکز بر روی تعداد زیادی قابلیت، اینستاگرام فقط یک قابلیت اصلی دارد که استفاده از آن را جهت به اشتراک گذاری تصاویر و ویدیوها با دوستان و آشنایان، بسیار ساده می کند.
امکان اعمال افکت های تصویری یا فیلتر، یکی دیگر از دلایلی است که افراد دوست دارند از اینستاگرام استفاده کنند. هر زمان که عکس جدیدی بگیرید، می توانید به سرعت یک افکت تصویری یا به اصلاح فیلتر بر روی آن اعمال کرده و عکس کاملا زیبا و منحصر بفردی ایجاد کنید. افکت های تصویری یا Filters به شما کمک می کنند تا یک عکس ساده را به یک عکس زیباتر و خلاقانه تر تبدیل کرده که ارزش بیشتری برای انتشار (Post) خواهد داشت.
برای مثال، به عکس زیر که در اینستاگرام منتشر یا Post شده، دقت کنید :
چرا باید از اینستاگرام استفاده کنیم؟
حالا به همان عکس نگاه کنید که یک افکت یا فیلتر اینستاگرام را بر روی آن قرار داده ایم. این فیلترها را در عرض کمتر از چند ثانیه و بدون داشتن مهارت یا استفاده از ابزار خاصی بر روی عکس ها اعمال کرده ایم و عکس هایی متفاوت و جذاب به وجود آمده است :
چرا باید از اینستاگرام استفاده کنیم؟ آموزش استفاده از فیلتر یا افکت های تصویری در اینستاگرام برنامه اینستاگرام چیست و چه کاربردی دارد ؟
همانطور که می بینید، افکت های تصویری یا filters، قابلیت تغییر و انعطاف پذیری زیادی به عکس های شما می دن، که به اشتراک گذاری یا share کردن اون ها را با دوستانتان، بسیار جذاب تر می کند.

آیا اینستاگرام مناسب استفاده همه افراد است؟

همانند بیشتر شبکه های اجتماعی دیگر، شما بایستی حداقل 13 سال داشته باشید تا بتوانید یک حساب کاربری در اینستاگرام Instagram ایجاد کنید.
در هنگام گردش در محتواهای موجود در اینستاگرام، ممکن است با برخی تصاویر نامناسب رو به رو شوید، ولی Instagram قوانین و نظارت سخت گیرانه در منتشر کردن مطالب داشته و به صورت مداوم Post ها را از لحاظ اخلاقی، کنترل می کند .
© Copyright 2007 - 2021 Developer 1 ®
Designed & Owned By Mehrdad Fattahi
Pishgaman Toseye Web Company
استفاده از مطالب سايت با ذکر آدرس کامل و نام سايت بلامانع است .
این سایت در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است .