خانه دانلود خبرنامه سفارش سایت درباره ما ارتباط با ما حمایت از ما تبلیغات

آموزش وردپرس - آشنایی با WordPress


آشنایی با سیستم مدیریت محتوا وردپرس WordPress

وردپرس (WordPress) یک سیستم مدیریت محتوا یا Content Management System (به اختصار CMS) است که به کاربران امکان ساخت سایت ها و وبلاگ های دینامیک را می دهد. وردپرس، محبوب ترین سیستم وبلاگ بر روی وب است که به وسیله سیستم مدیریت سرور خود و کامپوننت های آن (Back-end CMS)، امکان به روزرسانی، شخصی سازی و مدیریت یک وب سایت را برایتان، فراهم کرده است.
در این بخش، به آموزش اصول پایه و کلیدی وردپرس WordPress خواهیم پرداخت که به وسیله آن ها، می توانید سایت شخصی خود را ایجاد و مدیریت نمایید. بخش آموزش وردپرس، جهت سهولت یادگیری، به چندین قسمت مجزا تقسیم شده است. در هر قسمت مطالب مرتبط به هم قرار گرفته و به وسیله عکس، نمونه کد و مثال های عملی، بخش های مختلف مدیریت بلاگ وردپرس ( WordPress Admin Panel ) را آموزش داده ایم.

این بخش آموزشی برای چه کسانی مناسب است؟

بخش آموزش وردپرس، برای کسانی که دانش پایه ای از زبان HTML و ساختار استایل دهی CSS داشته و انگیزه کافی جهت ساخت وب سایت دارند، مناسب است. پس از مطالعه و تمرین این بخش آموزشی، شما دانش متوسطی از نحوه ساخت و توسعه وب سایت ها با WordPress را خواهید داشت.

پیش نیازهای بخش آموزش وردپرس چیست؟

قبل از شروع مطالعه بخش آموزش WordPress، بایستی اطلاعات پایه و آشنایی کافی با زبان HTML و روش استایل دهی سایت ها یا CSS داشته باشید. اگر با این مباحث آشنایی کافی ندارید، ابتدا به بخش آموزش زبان HTML و بخش آموزش قالب دهی سایت ها با CSS، در سایت Developer1 بروید.
© Copyright 2007 - 2021 Developer 1 ®
Designed & Owned By Mehrdad Fattahi
Pishgaman Toseye Web Company
استفاده از مطالب سايت با ذکر آدرس کامل و نام سايت بلامانع است .
این سایت در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است .