خانه دانلود خبرنامه سفارش سایت درباره ما ارتباط با ما حمایت از ما تبلیغات

شروع آموزش برنامه نویسی سیستم عامل اندروید

معرفی مختصر سیستم عامل اندروید

اندروید (Android) یک سیستم عامل اپن سورس و مبتنی بر لینوکس (Linux) است که برای موبایل های هوشمند و تبلت ها طراحی شده است. Android در ابتدا توسط موسسه Open Handset Aniance طراحی و ایجاد شد و سپس توسط گوگل و سایر شرکت ها به صورت جامع گسترش یافت.
در این مجموعه آموزش مقدماتی اندروید، مباحث پایه برنامه نویسی سیستم عامل Android را به شما آموزش خواهیم داد. همچنین در این پکیج آموزشی اندروید، به بررسی و آموزش عملی برخی از ویژگی ها و قابلیت های پیشرفته توسعه نرم افزارهای اندروید خواهیم پرداخت.

این آموزش برای چه کسانی طراحی شده است؟

این آموزش برای کاربران مقدماتی تا متوسط که می خواهند با کلیات نحوه طراحی و توسعه نرم افزارهای سیستم عامل اندروید آشنا شوند، طراحی شده است.
پس از پایان این مجموعه آموزشی، شما به سطح متوسطی از دانش برنامه نویسی سیستم عامل اندروید خواهید رسید و آماده می شوید تا به مراحل پیشرفته گام بردارید.

پیش نیازهای مطالعه بخش آموزش مقدماتی اندروید چیست؟

برنامه نویسی اندروید بر پایه زبان برنامه نویسی جاوا Java، طراحی شده است. بنابراین بایستی آشنایی کافی با زبان جاوا و نحوه برنامه نویسی با آن را داشته باشید تا بتوانید برنامه نویسی اندروید را فرا بگیرید.© Copyright 2007 - 2021 Developer 1 ®
Designed & Owned By Mehrdad Fattahi
Pishgaman Toseye Web Company
استفاده از مطالب سايت با ذکر آدرس کامل و نام سايت بلامانع است .
این سایت در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است .